Ledelse

Poul Bang - PB

Forstander

Mads Hestbæk - MH

Viceforstander/ Vejleder

Charlotte Mikkelsen - CM

Afdelingsleder, fritidsstøtte og STU

Casper Bech Kjeldsen - CK

Afdelingsleder, Konflikthåndtering og supervision

Susanne Bindslev - SB

Afdelingsleder, dokumentation og intern koordinering

Administration

Christine Mollerup - CB

Kontormedhjælper

Kirsten Kaagh Mogensen - KM

Skolesekretær

Caroline Grønkjær - CG

Administrativ koordinator

Maria Rask Byskov

Psykolog

Lærere

Saumia Karuvalthamby - SK

Lærer, STU

Nikolaj Boysen - NB

Lærer

Maiken Andersen - MA

Lærer

Phie Høstrup - PHø

Lærer, Krop og Bevægelse

Klaus Lund Jensen - KJ

Lærer

Kristine Hestbæk - KH

Lærer, Kunst og Foto

Jakob Holm - JH

Lærer, Fantasy og Rollespil

Dorthe Søgaard - DS

Lærer, Kunst og Foto

Jakob West - JW

Lærer, Natur og Adventure

Tore Liltorp - TLL

Lærer, Digitalt Design

Steffen Steenfeldt Christensen - SSC

Lærer, Krop og Bevægelse

Ryan Simonsen - RS

Lærer

Daniel Bay Christiansen - DC

Lærer, Natur og Adventure

Anette Birch - ABi

Lærer

Klaus Plauborg - KP

Lærer

Lisbeth Hvidsing- Theilgaard - LH

Lærer, messer og åbent hus-arrangementer

Christine Hammerum - CH

Lærer

Peter Wedege - PW

Lærer, nattevagt

Trine Petersen - TP

Lærer, STU

Rikke Nielsen - RN

Køkkenleder/Lærer Kost og Livsstil

Ulrik Lawaetz - UL

Lærer

Morten Knudsen - MK

Lærer, International Linje

Brian Stilling Nielsen - BS

Lærer, Digitalt Design

Marianne Pedersen - MP

Lærer, STU

Hanne Agerbo - HA

Lærer

Bjarke Dahl - BD

Lærer, Natur og Adventure

Michael Møgelvang Jørgensen - MJ

Lærer, STU

Christine Hammerum

Lærer

Peter Kristensen - PK

Lærer

Peter Andersen - PA

Lærer

Claus Ulstrup Christensen - CC

Lærer

Kathrine Salling - KS

Lærer, Kost og Livsstil

Malene Broberg - MB

Lærer

Bjarke Ibsen - BI

Lærer, Rollespil og Fantasy

Anders Hedegaard - AH

Lærer, International Linje

Praktisk personale

Charlotte Hansen Hangaard

Pedelmedhjælper

Kim Rasmussen

Pedelmedhjælper

Thanaa Alibrahim

Rengøringsassistent

Alaa Alali

Buschauffør og servicemedarbejder

Shadi Ibrahim Alali

Buschauffør og servicemedarbejder

Lone Juncher

Medicinansvarlig

Rikke Sodemann Sørensen

Køkkenmedarbejder

Ib Skov

Kok

Bente Nielsen

Køkkenmedarbejder
Menu