Ledelse

Poul Bang

Forstander

Mads Hestbæk

Pædagogisk afdelingsleder/ Stedfortræder / Vejleder

Charlotte Mikkelsen - CM

Fritidsstøtteleder

Paw Jacobsen - PJ

Leder af STU

Administration

Annemette Ravn - AR

Kontorelev

Christine Mollerup - CB

Kontormedhjælper

Mette Petersen - MSP

Forretningsfører

Susanne Bindslev - SB

Pædagogisk koordinator, lærer

Nikolaj Sørensen - NS

Ad hoc koordinator, lærer

Maria Rask Byskov

Psykolog

Lærere

Jakob Schmidt - JS

Lærer, Musik og Scene

Nikolaj Boysen - NB

Lærer, Musik og Scene

Karina Andersen - KA

Lærer, International Linje

Søren Andersen - SA

Lærer, eSport

Klaus Lund Jensen - KJ

Lærer, STU

Kristine Hestbæk - KH

Lærer, Kunst og Foto

Jakob Holm - JH

Lærer, Fantasy og Rollespil

Dorthe Søgaard - DS

Lærer, Kunst og Foto

Lisbeth Hvidsing- Theilgaard - LH

STU

Tore Liltorp - TLL

Lærer, Digitalt Design

Flemming Nørgaard - FN

Lærer, Vilde Dyr

Vibeke Schneider - VS

Lærer, STU

Christian Thomsen

Lærer, Natur og Adventure

Casper Kjeldsen - CK

Lærer, eSport

Klaus Plauborg - KP

Lærer

Niels Arne Rasmussen - NR

Pedel/lærer

Peter Guldager Holst - PH

Lærer, Natur og Adventure

Peter Wedege - PW

Lærer, STU

Tina Leth Jensen - TL

Lærer, Kunst og Foto

Rikke Nielsen - RN

Køkkenleder/Lærer Rikkes Køkken

Herluf Baggesen

Lærer, Digitalt Design

Morten Knudsen

Lærer, International Linje

Simon Larsen - SI

Lærer, Vilde Dyr

Marianne Pedersen - MP

Lærer, Krop og Bold

Hanne Agerbo - HA

Lærer

Gert Salling Jakobsen - GJ

Lærer

Michael Møgelvang Jørgensen

Lærer, STU

Helle Munk Lysgaard - HW

Lærer, Krop og Bold

Trine Nedergaard - TN

Lærer, eSport

Peter Andersen - PA

Lærer

Stine Pedersen - SP

Lærer, STU

Kasper Fribo

Timelærer

Peter Kristensen - PK

Lærer, Fantasy og Rollespil

Bodil Buonaventzen

Timelærer

Claus Ulstrup Christensen - CC

Lærer

Nicolai Heibøll Vous

Lærer, STU

Praktisk personale

Bente Nielsen

Køkkenmedarbejder

Herdis Mørch Rasmussen

Rengøringsassistent/lærer

Thanaa Alibrahim

Rengøringsassistent

Michael Nielsen

Pedelmedhjælper

Shadi Ibrahim Alali

Pedelmedhjælper og buschauffør

Inge Fanger

Medicinansvarlig

Tine Roslyng

Køkkenmedarbejder

Anette Bruun

Køkkenmedarbejder

Ryan Simonsen

Køkkenmedarbejder

Kim Rasmussen

Pedelmedhjælper
Menu